Přidat k oblíbeným Nastavit homepage Mapa

V nákupním košíku máte:

položek

v celkové ceně s DPH:

0
Nabídka produktů
Mohlo by vás zajímat
Ochrana osobních údajů

Veškerá osobní data, která zde zákazník uvádí podléhají ustanovením z.č. 101/2000 Sb., Zákona o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel a jsou prodávajícím považována za soukromá a důvěrná. Tato data jsou bezpečně uložena a nejsou poskytována třetím osobám.

 

Provozovatel těchto stránek (který je zároveň provozovatelem elektronického obchodu) je správcem a současně zpracovatelem osobních údajů ve smyslu výše uvedeného zákona. Tyto stránky obsahují platné identifikační údaje provozovatele elektronického obchodu a aktualizovaný seznam kontaktů pro styk se zákazníky.

 

Zákazník svým svobodným rozhodnutím dává najevo, že si je vědom všech výše uvedených skutečností a souhlasí s dalším zpracováním svých osobních údajů pro účely obchodní činnosti provozovatele těchto stránek.

 

Změna uložených osobních dat je možná po přihlášení zákazníka do uživatelské sekce nebo na základě telefonického nebo emailového vyžádání zákazníka u prodávajícího.

 

Veškerá uložená osobní data zákazníka lze na telefonické nebo emailové vyžádání smazat z databáze.


Platební metody

WWW.AZBATERIE.CZ Kontakt: Vladimír Vácha - ABAKA, Úslavská 61 Plzeň, e-mail: obchod@abaka.cz, tel.: 377445589, 737758215
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.