Přidat k oblíbeným Nastavit homepage Mapa

V nákupním košíku máte:

položek

v celkové ceně s DPH:

0
Nabídka produktů
Mohlo by vás zajímat
Repasování baterií do AKU nářadí

 

Repase akumulátorů


Repasování akumulátorů je ekologicky šetrný a ekonomicky výhodný způsob, jak získat nový akumulátor např. do Vašeho ručního nářadí ( vrtačky, aku-šroubováky...).

Princip repase spočívá ve výměně starých a méně funkčních článků za nové uvnitř vlastní baterie.
Zachováme původní obal a uvnitř vyměníme bateriové články technologie NiCd, NiMH a Li-ion od kvalitních značek SANYO, SAFT, PANASONIC, MAXELL a FDK. Zachováme totožné parametry, nebo použitím více výkonných článků můžeme navýšit kapacitu celé sestavy, čímž získáte vyšší výkon a zároveň docílíme delší životnosti díky celkovému menšímu počtu nabíjení.

Články spojujeme bodovými svářečkami na moderních bodovacích strojích se speciálními propojkami. Díky této technologii nedochází k poškození článku ohřevem a zajistí se tím menší samovybíjení.

 

 

 

Repasujeme baterie těchto značek: ABB, AEG, AtlasCopco, Black & Decker, Bosch, Dewalt, ELU, Fein, Festo, Gesipa, Hilti, Hitachi, Klauke, Makita, Metabo, Milwaukee, Narex, Panasonic, Paslode, Ryobi, Skill a Würth...a ostatní. Zašlete nám svou starou baterii a my Vám ji dodáme zpět jako novou.  V případě atypického akubloku Vám nabídneme možné řešení. Níže uvádíme ceník repasí.

 

Potřebujete pomoc při výběru vhodného produktu pro Vaše zařízení a nebo na našich stránkách nemůžete najít zboží, které hledáte? Zavolejte na telefon 377445589, 737758215, nebo napište na e-mail obchod@abaka.cz a rádi Vám pomůžeme.

Nejprodávanější
Platební metody

WWW.AZBATERIE.CZ Kontakt: Vladimír Vácha - ABAKA, Úslavská 61 Plzeň, e-mail: obchod@abaka.cz, tel.: 377445589, 737758215
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.